PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375629}
8,0 393 852
oceny
8,0 10 1 393852
6,0 47
ocen krytyków
Interstellar
powrót do forum filmu Interstellar

KIepska grawitacja zdobywa oscary, a świetny Interstellar jest krytykowany przez tzw ekspertów...

ocenił(a) film na 8
Bartus0077

Dlatego też nie ma co zwracać uwagi na tą przereklamowaną nagrodę filmową, która tylko przypadkowo jest w stanie wybrać najlepszy czy też jeden z lepszych filmów

Bartus0077

Przecież przy Interstellar pracowali też sławni astrofizycy, którzy mimo że nie mamy takich możliwości znają się na rzeczy. A Grawitacja to moim zdaniem bzdet, którego nie warto oglądać.

użytkownik usunięty
sp4wn_sp4wnersiak

I to oni w czarnej dziurze umiescili biblioteke z wiejskiej chatki. Chyba z ukrainy ci astrofizycy.

ocenił(a) film na 1

Ten film to straszny bzdet.

ocenił(a) film na 1
Bartus0077

Grawitacja jest w wielu miejscach realistyczna i zgodna z nauką.
A tu szafa w pokoju dziecinnym jest połączona z czarną dziurą.
Tytuł powinien być "Opowieści z Narnii 2000".

ocenił(a) film na 8
GunMeat

Wiesz w ogóle co znaczy science-fiction? może powinieneś oglądać filmy dokumentalne?
Akurat Interstellar jest zgodny z nauką tylko po prostu wyszedł poza granice naszej obecnej wiedzy. Zresztą głównym autorem pomysłu jest Kip Thorne, a Nolan odsłonił kurtynę.

ocenił(a) film na 1
Phyzik

"Zgodny z nauką, tylko wyszedł poza naukę." - taki jest sens Twojego bełkotu.

ocenił(a) film na 8
GunMeat

Bełkot to raczej Twoje drugie imię. Dowiedz się co znaczy termin "science-fiction". Nadinterpretujesz i zmieniasz moje własne słowa, więc dyskusja z takim trollem jak ty nie ma sensu. Wszystkiego dobrego, żegnaj.

ocenił(a) film na 1
Phyzik

Szafa do Narnii też jest science-fiction.
Przejście przez 6 wymiar do alternatywnej rzeczywistości.

ocenił(a) film na 10
Bartus0077

Ano widzicie, jednym podoba się to bardziej, a drugim mniej, a trzecim wcale. I jest ciekawiej.

Bartus0077

Co to za różnica który film dostanie jakiegoś tam oskara? Ten festiwal nie ma już nic wspólnego ze swoim pierwotnym założeniem a stał się festiwalem poprawności politycznej.

ocenił(a) film na 10
Bartus0077

Nawet śmieszą mnie te oceny krytyków na filmwebie....

ocenił(a) film na 5
Bartus0077

A ja bardzo lubię grawitację, ponieważ dobrze się na niej bawiłem i byłem zadowolony. Tymczasem choć uwielbiam filmy Nolana (Mroczny Rycerz, Prestiż, Memento) to Interstellar to PORAŻKA. Nadęty, nudny i strasznie ckliwy. Oczywiście broni się wizualnie i za to 5 gwiazdek. I tak najgorszy film Nolana

ocenił(a) film na 10
Bartus0077

Na tych Oscarach musiałby z 5 razy ten film oglądać aby go zrozumieć :p

Bartus0077

Grawitacja zostala juz dawno zapomniana, a Interstellar beda jeszcze ogladac do konca stulecia i wciaz film bedzie ich zaskakiwac.
Szkoda, ze poza Nolanem juz nikt nie robi ybnietych i skomplikowanych filmow, ktore trzeba wielokrotnie obejrzec aby w pelni zrozumiec, o co tam tak na prawde chodzilo.

ocenił(a) film na 10
Bartus0077

wiekszosc jest głupia nie mądra. zawsze tak było. piekno tego fimu to fizyka.
wiekszosc nie umie zrozumiec fizyki na poziomie pralki

ocenił(a) film na 8
Bartus0077

Interstellar też ma Oscara

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones