PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867667}

Armia złodziei

Army of Thieves
5,8 12 324
oceny
5,8 10 1 12324
Armia złodziei
powrót do forum filmu Armia złodziei

Radzę nie sugerować się komentarzami, średnią oceną, ani tym bardziej powiązaniem z Armią Umarłych. Film jest o niebo lepszy od w/w produkcji, ma zupełnie inny klimat, jest bardziej zabawny, mniej kiczowaty i ma w sobie to coś. Uwielbiam zombie, choć w Armii Złodziei są tylko tłem, ale i tak nadają filmowi fajnego smaczku. Bardzo miła niespodzianka, polecam :)

ocenił(a) film na 4
georgelucas85

Świetny film, gdzie Murzynka wkurzona na cały świat ze smutną mordką nudzi na ekranie. Obwiniła ojca, że zarobił legalnie pieniądze na giełdzie i jest potworem po czym od niego odeszła…. Kraść pieniądze innych xD

Fabuła rodem ze świnki peppy lmao

ocenił(a) film na 8
georgelucas85

Dzięki za ten komentarz, bo dzięki niemu obejrzałem. Akurat zombi mi nie pasuje, ale z całą resztą się zgadzam. Dodam, że akcenty europejsko-wagnerskie też dodają smaczku.

ocenił(a) film na 9
pafcioooo

super, cieszę się, że film Ci się spodobał :)

ocenił(a) film na 8
georgelucas85

Popieram, uroczy, zabawny, trochę kreskówkowo-baśniowy, niemądry w pozytywny sposób, poprawiający nastrój film (zwróciłam uwagę, że mimo sensacyjno-fantastycznej fabuły, przemoc w nim jest bardzo waniliowa, nikt w nim nie umiera - łapię i doceniam zamysł scenarzysty) . Wiadomo, że to skończona klisza, ale póki film jest sprawnie zrobiony (a ten jest) nie mam nic przeciwko dosłownemu hołdowaniu konwencji. Rzeczywiście różny od Armii Umarłych, co jest super, bo można cieszyć się odmiennymi zaletami każdego z nich.

ocenił(a) film na 6
Gothabella

Co do przemocy to się trochę nie zgodzę. Chociaż w całym filmie w zasadzie krew pojawiła się tylko w dwóch momentach (z tego co pamiętam), to jednak przez to ta nieplanowana walka wręcz wydawała się dość brutalna. Drugi raz to postrzał, więc tu bez zaskoczenia.

georgelucas85

Dzisiaj widziałem ten film. Ocena jest wg mnie zbyt niska. Nauczyłem się już nie polegać na tych ocenach.
Pośmialiśmy się i fajnie spędziliśmy te ok 2godziny.
Jestem mile zaskoczony. Imho spokojnie film może mieć 7/10.
Dzięki i pozdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones