Hans ZimmerI

Hans Florian Zimmer

8,6
51 100 ocen muzyki
powrót do forum osoby Hans Zimmer

Ten facet to istny geniusz , zdecydowanie najlepszy żyjący kompozytor moim zdaniem. Ilekroć
spodoba mi się jakaś muzyka w filmie , okazuje się , że jej autorem jest Hans Zimmer ;) Król lew ,
Ostatni Samuraj , Piraci z Karaibów , Batman , Mission Impossible i oczywiście Gladiator. Nic dodac
nic ująć , apeluję o pomnik tego Pana w każdym większym mieście ;)

Veiller

Istotnie - mnie się podoba muzyka jego do KRÓLA ARTURA:)

Veiller

I Cienkiej Czerwonej Linii.

Veiller

Jeśli Zimmer to dla Ciebie najlepszy żyjący kompozytor, to znaczy że nigdy nie słuchałeś/aś Thomasa Bergersena. Koleś ma dopiero 33 lata, a już bije Zimmera na głowę. Wpisz na Youtube "Two step from hell- Freedom fighters, a zrozumiesz. Inne kawałki ma równie dobre.

dada2201

rzeczywiście piękne :) jak w jakimś utworze pojawiają się chóry to dla mnie już jest połowa sukcesu!

Veiller

Polecam Ci jego twórczość, album "Illusions", a także utwory wydane przez projekt "Two steps from hell". Naprawdę, według mnie trzymając taką formę jest w stanie przebić dokonania Zimmera, muzycznie jak dla mnie jest już lepszy. Chórów w jego dziełach jest pod dostatkiem. Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones