Hans ZimmerI

Hans Florian Zimmer

8,6
51 100 ocen muzyki
powrót do forum osoby Hans Zimmer

moja pierwsza trójka

1.Rózsa
2.Williams
3.Goldsmith
4.Horner

ApolloCreed_

Czy ja wiem czy taka trójka:)
Rózsa na pierwszym? Dla mnie to też troszkę naciągane:) No ale Rózsa to raczej nie mój klimat. No i nie dałeś Morricone. Tacy kolesie jak Bernstein, Barry czy Herrmann również według mnie lepsi od Miklosa. I tak właśnie jest z tymi wszystkimi rankingami, tyle ich ilu ludzi je tworzących.

MishaPl

Rozsa to absolutna czołówka, podobnie zresztą jak przez Ciebie wymienieni. Ale zgadzam się z ostatnim zdaniem, bo ja np. Hornera uważam za trochę przereklamowanego i w moim rankingu nie byłby tak wysoko.

Mercyful85

Nigdy nie twierdziłem że Rózsa to nie jest czołówka. Oczywiście że się do niej zalicza. Powiem więcej, uważam że Zimmer to również jest czołówka (wszystko zależy oczywiście od tego jak będziemy definiować czołówkę). Zaskoczony byłem jedynie pierwszym miejscem. I tym zaskoczeniem również chciałem pokazać jak bardzo się różnimy.

MishaPl

Czyli mój głos jest kolejnym głosem potwierdzającym tezę odnośnie tych różnic :D

MishaPl

to jest temat prowokacyjny, nie beż tego co napisałem na poważnie

ApolloCreed_

Nie znam się na tych wszystkich prowokacjach:)

ApolloCreed_

Wiadomo, że prowokacja. Taki umysłowy dresiarz jak ty nie może mieć aż tak wybornego gustu. Wracaj do słuchania Zimusia, chłopczyku.

La_Pier

he, skąd ja to wiedziałem że ciebie najbardziej zaboli to prowo

użytkownik usunięty
ApolloCreed_

To jest prowokacja?

<facepalm>

Zapowiadałeś się tak dobrze a musiałeś wyjechać z tym tandeciarzem Zimmerem 10/10.

Incepcja, nowe Batmany, Cienka czerwona linia, Gladiator, Piraci z Karaibów to mi pełni wystarcza aby wystawić Zimmerowi dyszkę

ApolloCreed_

Muszę się zgodzić, że jest bardzo dobrym atrystą, ale jest wielu innych - lepszych.

Ja zimmera nie trawie w animacjach, po prostu NIE NADAJE się... a z całego madagaskaru zapamiętałem tylko "Wyginam śmiało ciało" - i to polską wersje, bo jest zdecydowanie lepsza dzięki genialnemu dubbingowi.

Artemisek

A Król Lew? Akurat ta animacja to najlepsza pozycja Zimmera:)

MishaPl

Akurat nie bardzo pamiętam, chodzi mi raczej o te nowe. W Odlocie mi się podobała ścieżka dźwiękowa z tych co ostatnio oglądałem, i Ralfie Demolce :D

Artemisek

Dla mnie ścieżka z Króla Lwa to najlepsza ścieżka do animacji w historii. Na drugim miejscu sklasyfikowałbym Piękną i Bestię.
W Odlocie i Ralfie ścieżki są dobre ale bez porównania do tych wyżej wymienionych tytułów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones