Hans ZimmerI

Hans Florian Zimmer

8,6
51 105 ocen muzyki
powrót do forum osoby Hans Zimmer

Pisałem kiedyś moje głebokie relacje na temat nagłego zaistnienia muzyki tego kompozytora przypadkowo w moim zyciu.
Jednak niedawno zroumiałem iż to nie był przypadek.
Ta muzyka prześladowala mnie dosyc dlugo po obejrzeniu jednego z filmow jak dobry Anioł stroz,lecz niestety ja bylem slepy na znaki od stworcy.Dostawalem konkretne sygnaly by "ta droga podazac",ale nadal niedocieralo do Mnie to co sie dzieje tak naprawde.
Te uczucie mozna porownac z rodzajem watpliwosci,niepewnosci czy nostalgi oraz smutku,ale pytanie brzmi w jakich momentach myslimi najbardziej rozsadnie.
No wlasnie!!
Niebywale jak dziala pozytywnie,pozytywna muzyka na obojetnego czlowieka.
Otoz rosnia w Nas wiara i nadzieja,a reszta mysli przychodzi niebawem.
Dlatego moze i zgrzesze ale stwierdze,iz ta nuta podaza nie tylko czlowiek ale przedewszystkim Pan Bóg.

animal448

Muzyka z Gladiatora jest po prostu fenomenalna! Hans Zimmer jest bez wątpienia jednym z najlepszych twórców na świecie,

animal448

Nie mieszaj Pana Boga w muzykę Zimmera. Gdyby Stwórca usłyszał muzykę Zimma, to pewnie went dostałby bólu głowy. Muzyka Zimmera uszkadza słuch.

La_Pier

Tak, i pewnie dlatego jego muzyka jest w kilkudziesięciu hitach filmowych (oraz grach) bo reżyserzy chcieli uszkodzić słuch.. weź no się ogarnij lepiej xD Gdyby muzyka zimmera nie była genialna, to albo by się skończyło na kilku filmach, albo po prostu była by serwowana na siłe - a tak co film to kolejny utwór który zapada w pamięć.

A co do uszkadzania słuchu, to może masz po prostu dziadowski sprzęt.

verona94

"a tak co film to kolejny utwór który zapada w pamięć"
nie dziwota, skoro non stop wałkuje ten sam motyw :P

verona94

"weź no się ogarnij lepiej xD"

Typowa reakcja.

"A co do uszkadzania słuchu, to może masz po prostu dziadowski sprzęt."

Używam sprzętu marki DENON, a to najwyższa klasa światowa od japońskich specjalistów w tej dziedzinie. Nie moja wina, że Zimmer ciągle komponuje muzyczne barachło nie do strawienia.

animal448

ludzie jak ludzie każdy ma swoje zdanie zawsze się znajdzie każdy typ czxłowioewka ale panna verony 94 chyba szatanuje życze miłych i sopkojnych myśli

animal448

Ja nie wiem jak ten tam INNY. mówię tak bo człowiek takiej muzyki nie tworzy :) no chyba że geniusz :) zgadzam się z wami tworzy genialną muzykę :) może mi do was daleko i nie potrafię dodawać takich profesjonalnych komentarzy jak Wy;) ale mogę powiedzieć że zmienił Mnie całkiem takiego tak Sobie Siedemnastolatka i zmieni swoją muzyką wiele Ludzi. Hans Zimmer nie może być jednym z lepszych, ja bym powiedział że jest najlepszy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones