Hans ZimmerI

Hans Florian Zimmer

8,6
50 953 oceny muzyki
powrót do forum osoby Hans Zimmer

sob., 30.04 Ergo Arena, Gdańsk
niedz., 1.05Atlas Arena, Łódź
wt., 3.05 Tauron Arena Kraków

Nie wiem czy uda mi się wybrać na 100 procent, ale spróbuje zawitać do Krakowa.

hagen_filmweb

Wiadomo już z jakich filmów pojawi się muzyka na koncertach? Jest już jakaś set lista czy cuś?

DziurawaMarysia

Nie wiem czy jest jakiś spis utworów granych podczas koncertów - zakładam, że będą to największe hity - Time z Incepcji, Gladiator, Man of Steel, Interstellar, może Król Lew itd. Na razie do koncertów jest jeszcze trochę czasu.

hagen_filmweb

Fajnie jakby jeszcze dali"

Rain Man
True Romance
The Last Samurai

hagen_filmweb

Bardzo się cieszę z tego koncertu, niedawno kupiłam bilet :)

hagen_filmweb

Ja już mam bilety na Łódzki koncert, teraz pozostaje jedynie czekać i słuchać nieznane jeszcze dzieła Zimmera :)

SLukasz

Ciekawy jestem nagłośnienia tych hal - lepszy byłby koncert np w nowo zbudowanej sali Polskiego Radia w Katowicach, ale tyle osób by tam nie weszło.

hagen_filmweb

Już po koncercie w Gdańsku :D Żałuje,że nie mogłam być,ale moi bliscy tak i mówią,że mega przeżycie :D Życzę fanom tego samego.

hagen_filmweb

ja byłem w Łodzi, niesamowite przeżycie dla fana twórczości Hansa Zimmera :) Miałem odczucie jakby organizatorzy poznali wymarzoną playlistę utworów, które chciałem usłyszeć - repertuar dobrany był wręcz bezbłędnie i do tego super niespodzianka na koniec :) Przy okazji możemy poznać grono naprawdę fantastycznych ludzi z pasją, z którymi Zimmer współtworzy muzykę. Szkoda tylko, że te 3 godziny tak szybko minęły, bo chciałoby się słuchać więcej i więcej.

Gorąco polecam, a ten kto nie był niech żałuje!

hagen_filmweb

Byłem w Krakowie. Wspaniałe doświadczenie, coś niesamowitego. W ogóle Hans zaskoczył mnie, bo nie dość, że to bardzo sympatyczny facet, to jeszcze wykazał się bardzo dużym luzem scenicznym, swobodą i umiejętnością prowadzenia takiego koncertu. Rewelacyjny performance z genialną grą świateł. Bardzo dobry dobór playlisty, może kilku filmów mi zabrakło, ale żaden z tych, które zostały zagrane, nie był złym wyborem. Jak tylko wyszedłem, chciałem to przeżyć jeszcze raz i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś Herr Zimmer zawita do Polski ponownie.

Burt

W Krakowie była miazga, koncert życia!

Burt

Potwierdzam. Byłem również w Krakowie, koncert był N-I-E-S-A-M-O-W-I-T-Y!!! Już na starcie dostałem mój ukochany 'Crimson Tide' :)

MacManus

Ha, widzę, że czekaliśmy na to samo ;) U mnie "Crimson Tide" zaczął fascynację muzyką filmową. I dostałem na wejściu. Czysta poezja. Btw, wiadomo coś, czy jest szansa na jakieś koncertowe DVD?

Burt

No poszedł Crimson to pomyślałem ze jak juz na początku idzie z grubej rury to będzie bosko. No i było. Jedynie fragmentami bębny zagłuszały główna linie melodyczna. Cudowny Interstellar, jeszcze lepszy Dark Knight, no ale bisowa Incepcja to byly ciary.

a chęcią również wszedłbym w posiadanie BD z tego koncertu

tommiyacht

Wzruszająca też była Aurora , na muze do Incepcji to czekałem cały koncert i się doczekałem na sam koniec ale warto było czekać,wiolenczelistka z tematem Z Piratów tez rewelka , i był jedne też bardzo mroczny we stępie " zapraszam w mroczny świat czy umysł" ale zapomniałem tytuł może pomożecie, oczywiście reszta koncertu genialna.

jackmovie

Driving Miss Daisy
1. Driving

Sherlock Holmes
1.Discombobulate

Madagascar
1. Zoosters Breakout


Crimson Tide
1. Roll Tide

Angels And Demons
1. 160 BPM

Gladiator
1. The Wheat
2. The Battle
3. Elysium
4. Now We Are Free

The Da Vinci Code
1. Chevaliers de Sangreal

The Lion King
1. Circle of Life (prelude)
2. This Land
3. Circle of Life (ending)

Pirates of the Caribbean
1. Jack Sparrow
2. One Day
3. Up Is Down
4. He's a Pirate

True Romance
1.You're So Cool

Rain Man
1. Rain Man Theme

Men of Steel
1. What Are You Going to Do When You Are Not Saving the World?

The Thin Red Line
1. Journey to the Line

The Amazing Spider-Man 2
1. The Electro Suite

The Dark Knight Trilogy
1. Why So Serious?
2. Like a Dog Chasing Cars/Why Do We Fall?/Introduce a Little Anarchy
3. Bane Theme

Aurora
1. Aurora

Interstellar
1. Cornfield Chase
2. Where We're Going
3. No Time for Caution
4. Stay

Inception
1. Dream Is Collapsing
2. Mombasa
3. Time

Burt

Wczoraj byłam na koncercie w Liverpoolu i choć nie jestem jakąś wielką fanką,to mam dla Hansa duży szacunek za to co robi.Poszedł mój ukochany "Gladiator"-"Now we are free", a potem "Interstellar".Popłakałam się.Koncert Hansa to obowiązkowa pozycja dla każdego fana muzyki,nie tylko filmowej.

aerivin

Też byłem na koncercie w Liverpoolu. Przeżycie niesamowite, mam takie same odczucia jak koleżanka wyżej. POLECAM ! ! !

hagen_filmweb

W tym roku też są :) byłam w zeszłym w Krakowie, teraz jadę do Łodzi. Było fantastycznie... a i to za mało powiedziane :)

paula_ryba

Dzięki - poszukam terminów i miejsc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones