Hans ZimmerI

Hans Florian Zimmer

8,6
51 103 oceny muzyki
powrót do forum osoby Hans Zimmer

Moim zdaniem jeden z lepszych kompozytorow muzyki filmowej. Wypracowal pewien styl, ktory jest rozpoznawalny w kazdym jego filmie. Moze sie to wydawac monotonne, bo motyw przewodni sie powtarza, ale sa to nadal rozne utwory. Slyszac je w nowych pojawiajacych sie filmach zaraz przypomina mi sie "Leaving Wallbrook" i "Las Vegas" z Rain Man'a. Nie wspomne o Black Hawk Down, Pearl Harbor czy Ostatnim Samuraju (heh wlasnie to zrobilam) - uwielbiam.
Wsrod kompozytorow u mnie na miejscu 1. :)

użytkownik usunięty
aggy

"Leaving Wallbrook/On the road" i "Las vegas/End credits" (bo chyba tak brzmią pełne tytuły) to najlepsze utwory muzyczne jakie znam. To fakt, że Hans Zimmer jest jednym z najlepszych kompozytorów tworzących muzykę filmową. Dla mnie osobiście natomiast, jest na pierwszym miejscu- jego styl w każdym calu jest dla mnie idealny. Co do "Rain Mana", to tak sie złożyło, iż jest to mój ulubiony film. Od niego zresztą zaczęła się moja PRZYGODA z Zimmerem. A prywatnie... to chętnie wracam też do "Days of Thunder" , "K2" i "The Rock".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones