Hans ZimmerI

Hans Florian Zimmer

8,6
51 078 ocen muzyki
powrót do forum osoby Hans Zimmer

Obejrzałam 13 filmów, średnia 8,6 :) Niemniej jednak pan ode mnie otrzymuje mocne 9 za
całokształt :)

teretutum

Co tak słabo? :) U mnie obejrzanych 68 tytułów, średnia 7,2.

teretutum

46 tytułów, średnia 6.8

teretutum

Obejrzanych 40, średnia 8,0.

teretutum

23 tytuły średnia 7.8 :)

teretutum

16 filmów, srednia 9,2 + dla niego zasłużona 10tka i serduszko

teretutum

28 filmów obejrzanych, średnia 8.0 w tym 10 ulubionych

teretutum

Z udziałem tej osoby:
obejrzałeś: 15 tytułów
średnia ocena: 7,2
masz ulubionych: 1 tytuł

Ale Hans dostaje 10tha i do ulubionych. Nie znam lepszego kompozytora.

teretutum

obejrzałeś: 62 tytuły średnia ocena: 6,3

teretutum

Obejrzałeś: 25 tytułów
Średnia ocena: 7,6
Chcesz obejrzeć: 3 tytuły
Masz ulubionych: 2 tytuły

teretutum

Nie bardzo widzę związek. To kompozytor ma odpowiadać za jakość filmów do których tworzył? Oczywiście jakość filmów jakie wybiera sobie kompozytor również świadczy o nim samym. O jego poczuciu estetyki, ambicji. Ale to jest tylko mały element składowy. Jak będziemy patrzeć przez ten pryzmat to dojdziemy do absurdalnych wniosków. Jest np. taki kompozytor jak James Newton Howard, który notorycznie tworzy muzyka pod straszne szmiry. I co, mam go oceniać przez pryzmat tego syfu M. Night Shyamalana, do którego pisał muzykę?

MishaPl

Sam bym tego lepiej nie napisał. Morricone, Goldsmith czy nawet Williams też mają mnóstwo co najwyżej przeciętnych filmów w swoim dorobku, a muzyka często bywa ich najlepszym elementem.

Mercyful85

Też się zgadzam. Zimmer tworzy piękną muzykę do np. Kung fu pandy 2, Piratów z Karaibów (akurat te filmy zasługją na to) ale niektóre filmy są bardzo kiepskie (jeden z tych, co oceniłam dostał ode mnie 2 gwiazdki) i nie zasługują na taką piękną muzykę. Czasami muzyka jest nawet lepsza od filmu. Niektórych soundtracków słuchałabym godzinami.

teretutum

23 filmy 7.9srednia , ale wolę Williamsa

użytkownik usunięty
teretutum

Zimmer na drugim miejscu w rankingu? No co jest z wami? ;)

teretutum

Z udziałem tej osoby:
obejrzałeś: 41 tytułów średnia ocena: 8,3
chcesz obejrzeć: 11 tytułów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones