Hans ZimmerI

Hans Florian Zimmer

8,6
51 103 oceny muzyki
powrót do forum osoby Hans Zimmer

Słowa nie opiszą jak Zimmer masuje emocje, jak odzwierciedla przekaz ekranu. Wielokrotnie albo unosi alb wywołuje płacz. Twórca kompletny. Czego się nie dopuści - zostaje w pamięci. I wystarczy.

lukasz2179

Tak, ostatnio wróciłem do sountracku z Cienkiej Czerwone Linii, kurde nie doceniałem go wtedy jak teraz..

Hauptheld

Ścieżka dźwiękowa z Cienkiej Czerwonej Linii jest bardzo dobra ale według mnie jego największym dziełem jest soundtrack do Króla Lwa- po prostu mistrzostwo świata, jak najbardziej zasłużony Oscar.

lukasz2179

swieta racja!

lukasz2179

podpisuje sie rekoma i nogami jego muzyka obrazuje kazdy film,zamykam oczy slucham Now We Are Free i widze Gladiatora i tak z kazda jego muzyka

kgkarina33

Słuchając czegokolwiek Zimmera widzisz Gladiatora?

Mercyful85

coz :) to byl przyklad Now We Are Freeto tytul utworu z Gladiatora inny utwor obrazuje mi inny film,myslalam ze nie musze tak dokladnie opisac ze snieg jest bialy

lukasz2179

Najlepszy z najlepszych, słuchając jego utworów aż ciarki przechodzą. A muzyka z Interstellar wbiła mnie po prostu w fotel!

użytkownik usunięty
lukasz2179

http://youtu.be/xp_NtjrI8EA

lukasz2179

Jest genialny .Powinien mieć już 6 Oscarów a nie jeden!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones