Hans ZimmerI

Hans Florian Zimmer

8,6
51 105 ocen muzyki
powrót do forum osoby Hans Zimmer

1 miejsce!? Really!?

użytkownik usunięty

Co on robi na pierszym miejscu w rankingu, podczas gdy takie perełki muzyki filmowej jak Williams,
Morricone czy nasz rodzimy Killar są tuż za nim!?

Hans Zimmer to według mnie najlepszy kompozytor i zasłużył na 1 miejsce, oglądałam wiele filmów z jego muzyką i wszystkie jego utwory mi się podobają
NAJ: DISCOMBOBULATE ( Sherlock Holmes)
;-)

Było tu już około 32 tysiące tematów w podobnym tonie, więc jeśli szukasz odpowiedzi, to radzę pomyszkować niżej w historii - to najlepsze wyjście, bo ileż razy można się powtarzać i wałkować na nowo. Inna sprawa, że ranking to tylko ranking. Dajmy sobie spokój z tymi jękami kto pierwszy, kto drugi, a kto czterdziesty.

użytkownik usunięty
ALittleAnarchist

Nie czepiaj się. Każdy domorosły melo-kinoman z dwu-góra-trzyletnim stażem chce się dowartościować takim lub podobnym tematem. ;)

- Hej, ja znam nazwisko Morricone i nie uznaję Zimmerkomercji! Ja się znam, jestem alternatywny, a wy to plebs!

użytkownik usunięty

Zimmer zbyt często dopuszcza się "inspiracji" muzyką innych, sporo też soundtracków robi na jedno kopyto ale ma bardzo konkretny dorobek za który należy mu się szacunek. Szczególnie za lata dziewięćdziesiąte, kiedy to tworzył piękną muzykę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones