PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107404}

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
7,8 425 430
ocen
7,8 10 1 425430
6,4 27
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

W piatek 13.05

użytkownik usunięty

W TVP1 o 20.25

ocenił(a) film na 10

yeahhhh super:) pierwsza była dzisiaj 7 maja... teraz czas na powtórkę z drugiej 13 maja:) ciekawe czy przed premierą 4 będzie jeszcze czas na przypomnienie trezciej części na TVP?

londontown

chyba analogicznie 20 maja :D ale nie jestem pewien ;)

edit. 'Na krańcu świata' - w sobotę 21 maja o 21:20 :)

To już mam plany na ten czas ;) Wczoraj pierwszy raz widziałam ''Czarną Perłę'' i bardzo mi się film podobał ;) To teraz II i III cz a potem do kina ^^

ocenił(a) film na 7
wioletaHP

duże brawa dla tvp1 za taką serię dzięki wam !

ocenił(a) film na 9
Damian56

o, to obejrzę kolejny raz...
też się cieszę ! Piraci rządzą :)

super, trzeba obejrzeć kolejny raz, do takich filmów wraca się z wielka chęcią;)

ocenił(a) film na 10
Priscilla22

dołączam się do klubowiczów Piratów z Karaibów

luck191

Po prostu żałość to co robi TVP. Nie nadawać tego filmu w wersji panoramicznej to śmiech na sali. Nawet TVPHD woli w tym czasie nadawać 'Na dobre i na złe' zamiast porządny film. A jakość obrazu i kolorów to już kpina. I ten lektor... -.- To już wolę, nielegalnie co prawda, ale pokusić się o ściągnięcie tego filmu z internetu w wersji HD i z napisami niż oglądać taką wersję że jak dziękuję.

ocenił(a) film na 8
Tristran

Od lektora z wersji lecącej na TVP aż uszy bolą, ewidentnie się zgadzam.

ocenił(a) film na 8
jazzylemonade

Siemka wszystkim. Może mi ktoś wytłumaczyć czemu piraci od Davy'ego mogą chodzić po lądzie? To jest tak że tylko kapitan na ląd może zawitać raz na 10 lat ? bo już nie wiem sama

ocenił(a) film na 8
javaa

Jest dokładnie tak, ja piszesz. ;)

ocenił(a) film na 8
jazzylemonade

aha, okey ;))

Dziś pierwszy raz oglądałem drugą część i pomyślałem sobie to samo co przy pierwszej części tydzień temu: czemu jestem taki głupi że nie oglądałem tego arcydzieła wcześniej. 10/10 + Ulu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones