PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8142}

Koszmar w południe

Nightmare at Noon
6,1 57
ocen
6,1 10 1 57
Koszmar w południe
powrót do forum filmu Koszmar w południe
aproxx

Nie stać cię na dvd?

Pirania84

1 vhs kosztuje tyle co 10 dvd ... Dvd zbieraja biedaki ...

Pirania84

... a tak w ogole to co cie to interesuje na co mnie stac, a na co nie ?? Nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu nie slyszales ?

Interesuje cie zycie innych to zacznij ogladac seriale produkcji polskiej w tv ...

aproxx

No to skoro dvd zbierają biedaki, to powinieneś się wpasować idealnie.

Pirania84

Po sklepach tez chodzisz i pytasz sie ludzi czemu kupuja ser Chedar, a nie Goude, czy ich nie stac ??
Za takie postepowanie w normalnym miescie skrociliby cie o leb w oka mgnieniu ... Teraz zegnam bo szkoda mojego czasu na ciebie.

aproxx

Mieszkam w normalnym mieście i jakoś nikt nawet nie próbował mnie 'skrócić o głowę'. Widocznie masz kiepskie wspomnienia z pobytu w Polsce. Pewnie dlatego wyemigrowałeś bo dzieciaki z osiedla spuszczały ci non stop łomot aż biegłeś płakać do mamusi.

Pirania84

Normalne miasto haha. Pewnie z domu w ogole lajzo nie wychodzisz co widac po twoim ciaglym pobycie i natychmiastowym odpisywaniu ... Lomot to moge ci pokazac jak bede w Polsce ... Chcesz to wyslij mi wiadomosc na facebooku w celu potwierdzenia twoich wiejskich danych ... Bo na darmo do dziecka internetu jezdzic nie bede ... Napisz na gg 7345184 to ci podam mojego facebooka ,na ktorym bede czekal na kontakt ... Zobaczymy jaki z ciebie polamaniec ...

aproxx

Chłopcze, żeby trafić do kraju, to musisz najpierw zarobić na bilet lotniczy a jak widać nie zanosi się, kolekcjonerze ripów. Nie myśl, że ja ci będę sponsorował powrót do kraju ty biedna łajzo z emigracji. Aczkolwiek jak już będziesz, to daj znać. Wpadniesz do mnie do miasta, gdzie obskoczysz w.p ierdol i zliżesz mi kurz z butów. Na gg to sobie możesz pisać z 11 letnimi dziewczynkami pedofilku.

Pirania84

Pedofil cie wysral piz.do je..bana widac, ze sie boisz skonfrontowac na facebooku, a co dopiero na zywo ty skonczona niemoto ... Tacy jak ty zyja w swiecie zludzen w koncu w Polsce nie brakuje bajeczkopisarzy, a ty jestes jednym z przewodzacych ... Zyj sobie dalej w swoim swiecie ze sloganem ,, Kiedys Bede ,, blad tacy jak ty nigdy nie beda ...

Tacy jak ty rodza sie pomiotami i zdychaja bedac nimi ... Dziekuje za polepszenie mi humoru na noc ... Twoje tchorzostwo przebilo nawet tchorzstwo tego rudego cwela z rzadu ...

Marcin Najman ma wiekszy szacunek u mnie niz ty Madziu ... Sraj dalej ze strachu i udawaj fightera na necie pod sztucznym nickiem haha ... I ty sie dziwisz czemu dziewczynki nie chca cie dotykac ?

aproxx

Haha 'boisz się skonfrontować na facebooku' - najlepszy tekst jaki słyszałem. Wyzwiesz mnie też na 'prawdziwy pojedynek' w Counter Strike? Bo wiesz, to już wyższy poziom niż konfrontacja na facebooku.

Zgadzam się też, że tacy jak ty żyją w świecie złudzeń i bajkopisarstwa. Marzą o kasetach za tysiąc złotych bo nic większego nie przychodzi im nawet do głowy. W końcu 1000zł to dwukrotna pensja socjalna twojej mamusi.

Zgadzam się również, że jesteś biednym siarskim pomiotem i takim zemrzesz jak zabraknie kału po psach srających na ulicy - twego codziennego pożywienia.

Nie dziwię się czemu dziewczynki mnie nie chcą dotykać. Bo jestem normalnym facetem a nie pedofilem, który kusi dzieciaki cukierkiem albo 'kotkami w piwnicy'. Mnie chcą dotykać kobiety a nie dziewczynki wszawy pedofilu. Wyszła z ciebie prawdziwa natura koniobijcy.

Pirania84

Chodzi tylko o prawdziwe dane i dobrze o tym wiesz internetowy po.jebie na liscie wiec nie rob z siebie wiekszego pajaca i cioty niz w rzeczywistosci jestes ... Juz wystarczajaco nam pokazales wszystkim ile czasu spedzasz na necie, jakie masz sny o 17 latach kickboxingu, mafii ruskiej, ktora znasz, saunach, wieloletnich cwiczeniach na silowni i innych ...


ps Naucz sie pisac poprawnie bo u innych widzisz jeden blad, a sam je..biesz byki jeden za drugim mafijny wannabe na liscia :D I naucz sie przed A stawiac przecinek albo zadzwon do mafii ruskiej pomoga ci z ortografia ...

Hahaha ... Klepania po glowce przez babcie na urodziny nie nazwalbym dotykaniem kobiet ...

aproxx

Naucz się pisać matole bo to nie ja popełniam błędy, tylko ty nie znasz 'tajników' języka polskiego wsiurze. Założę się, że na tej wsi, z której pochodzisz nie było nawet podstawówki a nawet jak była, to tatuś kazał ci doić krowy a nie zajmować się 'edukacją'.

Jaka mafia ruska? Napisałem wyraźnie, że podwykonawcy - zwykłe chłopaki z ruskiej prowincji, tylko większe. Chętnie cię połamią za pareset funciaków. Dawaj adres i złożę odpowiednią dyspozycję. Tylko podaj taki termin żeby mamusia była w domu, chłopaki nie pogardzą 'mięskiem'

Na fb chyba też mogę mieć taki sami nick jak tu ty skończony głąbie. Wyjątkowo tępa z ciebie strzała.

Pirania84

,, było nawet podstawówki a nawet jak była, ,,

Czyli tajnikiem jezyka polskiego w kazdym poscie jest omijanie przecinka przed A haha, opatentowales juz ten tajnik milionerze obracajacy sie w smiesznej maffi ruskiej i innych rzeczach ze snu ...


Juz ci dalem adres, czekam na twoich chlopaczkow z blekitnej ostrygii juz nawet jutro ... Tylko kup im pampersy bo ci po sterydach najszybciej doja w gacie na akcjach je..bane kaleki z tymczasowa woda w miesniach i brakiem jakiegokolwiek wyszkolenia technicznego juz nie mowiac o wydolnosci ...

Dalej sobie ubostwiaj karkow pi.zdo na strzala ... Takich najlepiej sie napierdala bo nawet uciec niekiedy nie zdarza ...

Teraz spie..dalaj stad bo godzine z zycia mi zmarnowalas Madziu ... Jak nie masz komu opowiadac swoich snow to kup sobie pieska ... Zreszta pewnie sasiedzi we wsi maja ich pod dostatkiem wiec popros ladnie ... Przy okazji bedziesz mial co pykac po nocach i lizac skoro tak lubisz lizac haha ...

aproxx

A użyjesz miecza samurajskiego, czy będziesz polegał na 'własnych pięściach'?. Haha, skąd się takie biedackie pomioty biorą. Zwiń swój tobołek cygańsko - żydowski żebraku.

Fakt, że nazywasz mnie Madzią świadczy dobitnie( i potwierdza to, co już napisałem wcześniej!), że jesteś wszawym pedofilem. Kręci cię Madzia z Sosnowca nie? Żal ci dupę ściska, że takie 'mięsko' poszło na zmarnowanie, więc wyobrażasz sobie, że ja jestem Madzią i onanizujesz się na myśl o niej w kącie socjalnej toalety, w której pomieszkujecie ze starym w Limerick.

Pirania84

Jak myslisz, ze bede pisal z toba nielocie spedzajacy zycie na filmweb kolejna godzine to sie mylisz ...

Nie moja wina jest, ze twoim gwozdziem programu kazdego dnia jest wyczekiwanie na mnie az pojawie sie na filmweb ... To, ze stara i rowiesnicy kochaja cie tylko i wylacznie w inny sposob nie oznacza, ze bede ci odpisywal ...

Znajdz sobie inne zajecie na necie przegrancu zycia, a jak nic cie nie zadawala to sie powies ... Jednego internetowego po...jeba mniej ... Wiecej dzieci zaoszczedzi mlodosc ... Takze inernet odpocznie od ciebie ...

aproxx

Zdradzę ci tajemnicę cygański zmazie. Online jestem wtedy, gdy ty jesteś online. Wkrótce moi ruscy będą online pod twoim domem i tym razem(jak zazwyczaj) pucowanie gały z połykaniem i zacinaniem aż pod migdałki, cię nie uratuje.

Moje życie jest wspaniałe. Dom, pieniądze, hobby, piękna kobieta, własna firma. Jestem wygranym na tym świecie no i przede wszystkim wyższe wykształcenie, wiedza ogólna również na bardzo dobrym poziomie.

A co ty masz? zarzygany co noc przez starego lokal socjalny, marzenia o przynależności do wielkiego świata, które nigdy się nie ziszczą, szramy na plecach po ojcowym pasku, obitą morde od walki o dodatkową miskę w jadłodalni dla bezdomnych, zapał do małych dzieci i żydowsko - romski rodowód. Jedynym blaskiem twego życia jest dzień świetego Patryka, gdy możesz liczyć na większą liczbę puszek i butelek w twoim tobołku a co za tym idzie większy niż zazwyczaj przychód na skupie szkła/aluminium. Może nawet starczy na dużą butelkę najtańszego cidera, kto wie?

Pirania84

Lol polski smieciu ... Chcesz moje fotki mojego domu, samochody i ogolnie tego co posiadam o jaka prace mam [w domu przy produkcji muzycznej] Moge ci od reki udowodnic ... Ja na sprzet wydaje rocznie wiecej niz twoja cala zafszawiona rodzina na zycie ... Ja moge wszystko od reki udowodnic ... Ty kundlu nie mozesz nawet dac i udowodnic swojego adresu, pod ktorym masz swoj kurnik, w ktorym mieszkasz i w ktorym trzymasz swe smieci ...

W zyciu stac mnie na taki samochod, ktory ty widziales tylko na zdjeciach polski wannabe, ktoremu mamusia placi za neta ... Pracuje robiac to co kocham czyli muzyke oddajac hold wszystkim latom, ktore przezylem swietnie sie bawiac, a teraz z tego zyje, a ty ? Ile masz w tym tesco na kasie ? 900 zl ?

aproxx

Jakiej produkcji muzycznej synku? Ochłoń trochę. Sample na amazona, to i ja mogę wrzucić ze swoim pierdzeniem. 0,86 funta, nawet na najtańszego cidera ci nie starczy.

Gdzie ten skan dowodu osobistego? A byłbym zapomniał - bezdomnym nie dają dowodów, tylko posiłki socjalne.

W życiu stać cię na taki samochód, którego ja bym nie kupił 5 letniemu dziecku do zabawy wokół piaskownicy. Jeden mój zegarek kosztuje więcej niż twoja rodzina i ty wydaliście przez ostatnie 5 swych wszawych zakundlonych pokoleń. Żyjesz na irlandzkim socjalu, do czego się sam tutaj przyznałeś a dorabiasz sobie pucowaniem gał okolicznym mieszkańcom. Nawet to siarskie mitsubishi, to widziałeś tylko pucując szyby na światłach. Obejrzyj sobie na tym swoim vhs film 'Szczęśliwego Nowego Jorku' bo to kino o tobie(tylko zamiast 'nowy Jork' wstaw sobie 'Limerick' albo 'irlandzka siarska prowincja'). Identyfikuj się z postacią Katarzyny Figury albo Zbycha Zamachowskiego. To są twe wzorce!

Pirania84

Jeszcze tutaj kundlu jestes ?? Myslalem, ze zap...eldalasz 24 na dobe zeby rodzina z glodu nie przymierala ... Jestes ofiara ustawy ministerstwa edukacji o zaopatrzeniu wsi w tani lub calkiem darmowy internet ... Jesli kazdy moze cos sprzedawac na Amazon to nagraj cos i postaraj sie tam zamiescic kundlu ... Szybciej ksiezyc spadnie ... Zeby tam umieszczac utwory musza one najpierw zostac wydane w wytrowni ale co ty mozesz miec za pojecie wiejski burku o takich sprawach jak i o wielkim swiecie, ktory widzisz tylko w filmach hollywodzkich ...

Zrob zdjecie tego zegarka ocenimy ... Tez mam rolexa , ktorego uzywam tylko na imprezy kameralne czyt. urodziny, wesela bo na codzien w garniturach nie laze jak pedal, a tymbardziej zeby sie chwalic zegarkiem za pare tys zenada ...

Skoro Mitsubishi Evo kosztujacy w salonie 300 000 jest samochodem dla plebsu to widac, ze ty nawet obok niego nie stales padako ...

aproxx

Jakiej wsi? Synku, mieszkam od urodzenia w dużym mieście. Na wsi mieszkasz Ty bo nie stać cię na utrzymanie nawet w zakichanym Cork albo Dublinie, więc pałętasz się po irlandzkich wsiach i zgrywasz światowca, gdy jesteś marnym, biednym ci ulem, który nie ma pojęcia o prawdziwym życiu i sukcesach jakie ja święcę na co dzień!

Hahaha wytrównia, tak z pewnością. Jedyna wytwórnia z jaką miałeś do czynienia, to wytwórnia przecieru pomidorowego, w której pracował na pół etatu twój stary(jako asystent, asystenta ciecia nocnego), zanim go wy jeb ali za podżeranie(głód to nie argument by kraść!) i pijaństwo(całe piętro w ekskrementach).

Tak się składa, że mam kolegów, którzy sprzedają i swoją muzę i swoje książki, wydane/zrobione samemu bez udziału firm/osób trzecich. Na takie żałosne numery, to możesz nabierać baranów równych tobie, ale nie takiego światowca jak ja.

Twoje oceny i wyceny, to możesz zachować dla Aidana ze skupu złomu i aluminium. Moje zagarki nabywam w markowych salonach i tak z czystej litości nad twoją głupotą dodam jedynie, że w przeciwieństwie do tego, co ci bracia cyganie opchnęli, rolex pisze się przez jedno x a nie trzy ;)

W garniturach chodzą ludzie eleganccy a nie p edały. To, że cię nie stać na garnitur, nie czyni garniturów pedalskimi. Nie chwalę się zegarkiem za parę tysięcy, bo nie mam takiego. Zegarek za parę tysięcy, nie jest wart mojego, nomen - omen, czasu.

Ja mieszkam w Poznaniu od urodzenia a ty mnie chłopak ciągle na wieś wysyłasz, podczas, gdy sam na wsi mieszkasz. Pochwal się pokurczu skąd pochodzisz i gdzie mieszkałeś w Polsce. Zaraz się okaże, że owy 'Eden' był twoją jedyną rozrywką oprócz poganiania krów u sąsiada za miskę zupy. 300 000 hahahaha. 'Twoje' evo stoją na allegro po 22 tysię złotych, więc możesz już sąsiadowi powiedzieć żeby ci nie szpanował, że zapłacił 300 tysi. Takich pieniędzy to ty małolacie nie widziałeś i nigdy na oczy nie zobaczysz. Najwyżej 300 batów na gołą pupę.

Pirania84

22 tys haha. Ja sprzet kwartalnie kupuje za ta cene wiejski parchu ... Znajdz mi mitsubishi EVO IX za 22 tys poje,..bie to ci odpale 10 tys za darmo za znalezie od reki ...

Jesli spedzanie nocy na pedalskiej dzielnicy w wiekszym miescie i wystawianie du.py bogatszym za nowy ciuszek i wracanie o 6-7 nad ranem do swojego kur.widolka w Bedzinie nazywasz sukcesem to gratuluje ci ... Nie kazdy marzy o takiej karierze no ale jakos na internecik trzeba zarobic nieprawdaz ?? Gdzie ty widziales 3 x w rolexie polskie zjebie z brzydkim ryjem wywodzacy sie z miasta z najpaskudniejszymi frajerami w calej szerokosci Polski jakim jest Poznan ... Was od malp nie idze odroznic brakujace ogniwa w teorii darwina ...

Tam uswiadczyc faceta z twarza czlowieka to jak upolowac pande w polskich lasach wiec masz sie czym szczycic trzarzowcu ... ,a ci twoi znajomi to wydaja muzyke chyba jedynne w wyzej wspomianym EDENIE we wiosce niedorobionu pokurczu .... Widac, ze nie znasz podstawowych zasad muzycznego marketingu, a srasz sie jakby ci ktos dupe molestowal przez ostatnie 10 lat... Jak mozna cos poj.ebie sprzedawac co jest nielegalne, nie zostalo wydane i jest nieopodatkowane ... Chyba, ze ci twoi znajomi to cyganskie grajki co sprzedaja swoje plyty w marketach z okladka zrobiona z kartki formatu A4 z wlasnorecznym podpisem i wlasnorecznie opisana plyta ...

aproxx

Skończ już lansować się Mitsubishi ojca kolegi z 1996 roku za 22 tysiące złotych biedaczku. Sprzęt? Jedyny sprzęt jaki masz, to ten, który gości w twych ustach, gdy zaspokajasz klientów albo starego, gdy jest pijany(codziennie)

Będzin? Ile razy mam ci pisać, że mieszkam od urodzenia w Poznaniu ty wiejski żydowski capie? Każdy Poznaniak swoim wyglądem kładzie cię na łopatki i jest przy tobie prawdziwym mężczyzną. Pokaż swoją fotkę, chętnie się pośmieję karzełku umysłowy. No i przyznaj się w końcu, skąd jesteś? Bo coś widzę, że wstydzisz się wsi, która cię wy sra ła. Skanu dokumentu też nie zrobiłeś, coś się zbytnio opierniczasz. Napisałem, że namiary dostaniesz na mnie w Poznaniu.

Odnośnie amazona, to dalej bredzisz licząc na ludzką niewiedzę. Dlaczego TWÓJ własny sampel/mp 3/książka ma być nielegalna? Przecież to Twoja własność głąbie. No chyba, że ją komuś ukradłeś i wydajesz jako swoją. Firma? Idziesz do zusu i zakładasz firmę, co za problem? Ty nawet nie masz płyty z okładką zrobioną z formatu kartki A4, tylko sample za cenę poniżej funta w formie elektronicznej. Sorry, niżej nie da się upaść. Ktoś ci w końcu musiał uświadomić jakim zerem jesteś. Cieszę się, że byłem to ja.

Pirania84

ps ... W porownaniu do ciebie jezdze mitsubishi evo, ktory ty mozesz sobie na obrazku sciagnietym z neta poogladac ...
W koncu i tak cale zycie spedzasz na necie to pewnie sporo masz ich posciaganych ...

aproxx

Rzeczywiście, mitsubishi evo, to ja mogę najwyżej na obrazku obejrzeć bo takiego szrotu dla biedoty bym w życiu nie kupił. To jest samochód dla nastolatków mających problemy z erekcją, którym tatuś - właściciel 3 osobowej firmy zrobił prezent na 18 urodziny wydając oszczędności życia i biorąc kredyt pod zastaw mieszkania aby sprawić swemu niedorozwiniętemu dziecku chwilę radości za kierownicą sportowego auta dla niższych sfer. Oto historia twego życia robaczku. Ja jeżdżę mercedesem najwyższej klasy i to tylko wtedy, gdy jadę gdzieś z rodziną bo do firmy i na spotkania biznesowe wozi mnie kierowca. Ktoś taki jak ten z autobusu, którym jeździsz do szkoły, gdy mamę akurat stać na bilet.

Pirania84

Fakt nie moze sie rownac z twoim miesiecznym biletem miejskim na autobusy ...

Podsumowania twojego zycia ... Ruska mafie masz na uslugach na gwizdniecie, 17 lat kickboxing, sauna, wiele lat silowni, wlasny szofer i spedzasz cale zycie na necie bo ciagle jestes online na filmweb i od razu odpisujesz ... Cos jeszcze ?? Czyzbys pisal mi recenzje z nowego GTA ? Czy poprostu snilo ci sie nowe wydanie w wersji PRE-DREAM haha ...

Z takimi jak ty w tym kraju naprawde trzeba zrobic porzadek ... Nie chce przynalezec do tego samego spoleczenstwa co ty i nie chce mowic tym samym jezykiem co ty ...

aproxx

Od kiedy to ruski = mafia? Chyba się za dużo filmów na tych kasetkach naoglądałeś, że masz taki kisiel i kaszkę zamiast mózgu. Choć, zrób ze mną porządek bezrobotny emigrancie. Piszesz takim językiem, że bankowo jesteś żydem.

Pirania84

Moge kupic cie razem z twoimi smieciami parchu z syndromem zaniku gruczolow meskich i wygorowana wyboraznia ...

Zeby w takich jak ty wyobraznia przekladala sie na prawdziwe dokonania to bylibysmy mistrzami w kazdej dziedzinie sportu, a przy takich ciotach jak ty dostajemy we wszystko baty bo wiekszosc normalnych wyjechala, a zostaly glownie polskie pi..zdy, ktorzy w zyciu nigdy nic nie osiagneli i nie osiagna co swiadczy dobitnie spadek w rankingach w kazdej dziedzinie sportu ... na przestrzeni 10 lat spadlismy w fifa z 20 miejsca na prawie 80 haha ... Dziekujemy wam lajzy ...

aproxx

'Moge kupic cie razem z twoimi smieciami parchu z syndromem zaniku gruczolow meskich i wygorowana wyboraznia ...'

Możesz wyrzucać moje śmieci. Zapłacę ci 50groszy od worka. Przybliży cię to do upragnionego jabola za 3.20.

Mylisz się, tylko p.izdy wyjechały za granicę, szczególnie do UK, dokładniej mówiąc do Irlandii a będąc diabelnie precyzyjnym - do Limerick, czego ty moje małe żydziątko jesteś najlepszym dowodem. Zapewne zrobiłeś to w obawie przed zakazem uboju rytualnego i teraz cieszysz się, że możesz tam praktykować swą religię rodem z Izraela.

Pirania84

Ty jestes ciagle ONLINE dziwny poj.ebie ... Ciebie powinnio trzymac w zamknieciu pie...dolony niezycie ... Jakos za moich czasow reprezentacja byla na 20 miejscu, jak wielu Polakow jeszcze nie wyjechalo ... Mielismy konkretnych bokserow, dobra koszykowke, teraz mamy takie piz.dy jak ty co nie wychodza z domu tylko spedzaja zycie na filmweb bo boja sie, ze wylapia za rogiem od pierwszego lepszego dzieciaka ...

Gdzie masz ruskich Magdalenko ?

ps ... Od kiedy Irlandia to UK niedouczony internetowy pokurczu ?

aproxx

Za twoich czasów...zaraz się okaże, że grałeś w reprezentacji. Twoje czasy to czasy wycierania tobą podłogi przez kolegów, w podstawówce. Twoje czasy, to czasy upokorzeń z powodu skrajnego ubóstwa, Twoje czasy, to czasy zakupu piłki z biedronki za 5zł bo starych nie stać było na lepszy gwiazdkowy prezent pod choinkę, którą wraz z resztą romskiego plemienia zajumaliście z okolicznego lasu.

Irlandia od zawsze należy do UK, tylko wy małe zielone karzełki - leprechauny jeszcze tego nie pojęliście. A teraz już, wypad śpiewać 'Boże chroń królową' i pucować sąsiadowi gałę. Może pozwoli na słit focię w mitsubishi na facebooka.

Pirania84

Nie wrzucam zdjec na takie portale zeby sie lansowac tym co mam ... To tylko takie zydowsko-polskie kundle jak ty tak by postapily dorabiajac sie chociazby golfa3 ...
To jaki masz swiat pozostaw dla siebie bo wszystko to co o mnie piszesz to sam w to nie wierzysz ale za wszelka cene chcialbys ... Wiesz jak to sie nazywa ?? Schizofremia moj kolego ...

Bo mowienie czegos wbrew jakimkolwiek dowodom przeczacym i wmawianie sobie tego na sile jest choroba psychiczna i jest to najwazniejszy dowod na to, ze jestes czlowieku jebniety i zyjesz w tym co sobie wymyslisz ...

,,Pod klucz z nim pani doktor !! ,,

To jak dostane prawdziwy twoj adres ? Bo z checia zrobie sobie wakacje w tym roku w Polsce i sie tam wykoleje przy okazji odwiedzajac ciebie...
Teraz wracaj do tabletek, ktore lekarz przypisal na ten miesiac, albo dawaj z powrotem ruskich tutaj bo mam ladna jazde, a ty mi ja chrzanisz ...

aproxx

No jak to? Przecież ja nie mam facebooka, to jak się mogę lansować wrzucaniem fotek? W sumie nawet cię rozumiem, że nie wrzucasz. Pewnie masz sąsiadów w znajomych i by się spruli, że ładujesz na neta fotki ich samochodów i mieszkań, jako swoich.

Golfa, to ty widziałeś tylko wtedy jak ci mama na drutach uszyła kiedyś na urodziny. Długo go nie pooglądałeś bo stary do lumpeksu zaniósł. Za coś przecież pić trzeba!

Adres dostaniesz, w-pier-dol też. Ustawimy się w Poznaniu na ławce, gdzie obskoczysz w--- pier dol.

Jaka pani doktor? Chłopie, tata się z tobą w doktora bawi a ty myślisz, że w szpitalu jesteś. To jakieś twoje żydowskie gusła?

Pirania84

Czyli dalej adresu nie ma tylko, ze gdzies tam niby gdzies mnie, ktos tam ?? Haha ja juz podalem moj klarowny i czekam na twoj juz kilka dni piz.dowski-zlizie ... Wyskakuj z adresu ... Tylko nie podawaj adresu szpitala, z ktorego i tak cie nie wypuszczaja po atakach tylko prawdziwy i potwierdzenie bo ja na moj mam wiele potwierdzen, a nawet moge zeskanowac jakis moj dokument. z adresem .. Np prawo jazdy ...

aproxx

Zeskanuj mi tutaj ten dokument, to pogadamy. A adres dostaniesz w swoim czasie. Tymczasem wyskakuj ze skanu dokumentu! Nie jestem tylko pewien, czy śmietniki w Limerick mają własne kody pocztowe.

Pirania84

Ty jestes ciagle ONLINE dziwny poje.bie ... Ciebie powinnio trzymac w zamknieciu pie...dolony niezycie ... Jakos za moich czasow reprezentacja byla na 20 miejscu, jak wielu Polakow jeszcze nie wyjechalo ... Mielismy konkretnych bokserow, dobra koszykowke, teraz mamy takie piz.dy jak ty co nie wychodza z domu tylko spedzaja zycie na filmweb bo boja sie, ze wylapia za rogiem od pierwszego lepszego dzieciaka ...

Gdzie masz ruskich Magdalenko ?

ps ... Od kiedy Irlandia to UK niedouczony internetowy pokurczu ?

aproxx

Witam,

Posiadam Koszmar w południe. w razie zainteresowania proszę o kontakt

damian90_fw

Dzieki ale mam juz dwie sztuki.

aproxx

Posiadam jedną sztukę ale przy oglądaniu obraz lata i film leci w zwolnionym tempie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones